Lijn 26 Asten Floraplein - Weert Station
Voormalige buslijn 26 | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x per 2 uur |
Dal | 1-2x per 2 uur |
Avond | 0-2x per 2 uur |
Zaterdag | 1-2x per 2 uur |
Zondag | 1-2x per 2 uur |
Lijn 26 is een voormalige streekbus van Asten/Someren naar Weert. Op werkdagen reed in de ochtendspits een rit van Asten naar Weert, in de middagspits reed een rit van Weert naar Asten. Deze rit vertrok van het Bisschop College. De overige ritten reden tussen Someren en Weert Station elke 2 uur. Tussen deze ritten werden op alle dagen enkele ritten ingelegd van Someren Eind naar Someren waar aansluiting werd geboden op lijn 20. In het weekend reed lijn 26 tot later in de avond. De laatste rit op zondag vanuit Weert reed door tot Asten.
De route van/naar Asten verviel uiteindelijk en de lijn ging van Someren naar Helmond rijden. Op 14 december 2003 is deze lijn 26 geschrapt. Tussen Helmond en Someren konden passagiers reizen met lijn 20. Tussen Someren, Nederweert en Weert kwam buurtbus 166 van Weert naar Someren en Heeze. Deze route werd al snel gewijzigd naar Asten - Someren - Heeze - Geldrop. Het traject Someren - Weert werd toen gereden onder lijn 159. Deze werd later vernummerd naar lijn 459.
Route
Route is niet volledig
Halte | ||
Asten, Floraplein | ||
Asten, Sportpark | ||
Someren, Laan ten Rode | ||
Someren Eind, Someren Eind | ||
Nederweert, Kerk | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert Station | ||
Weert, Bisschop College (alleen richting Asten) |