Lijn 598 Hardenberg De Brink - Bruchterveld Dorpshuis
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 28 sep 2017 om 20:39
Buurtbuslijn 598 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Bruchterveld |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 598 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Koopavond | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 598 rijdt van Hardenberg via Ebbenbroek en Kloosterhaar naar Bruchterveld.
Route
Halte | ||
Hardenberg, De Brink | ||
Hardenberg, Merelstraat | ||
Hardenberg, Molenplein | ||
Hardenberg, Gemeentehuis | ||
Hardenberg, Parkweg 57 | ||
Hardenberg, Centrum | ||
Hardenberg, Waterinkschool | ||
Hardenberg, Station | ||
Hardenberg, Ziekenhuis | ||
Hardenberg, Wavin | ||
Hardenberg, Handelsstraat | ||
Hardenberg, De Nieuwe Haven | ||
Bruchterveld, Broeklanderweg | ||
Bruchterveld, PKN Kerk | ||
Ebbenbroek, School | ||
Kloosterhaar, Verlengde Broekdijk | ||
Kloosterhaar, Dorpsstraat | ||
Bruchterveld, Breeslootdijk | ||
Bruchterveld, Dwarsweg | ||
Bruchterveld, Dorpshuis | ||
Geschiedenis
Op 11 december 2016 werd er een andere route gereden, waarbij de haltes De Brink en Merelstraat te Hardenberg en de halte Emtenbroekerdijk in Kloosterhaar werden aangedaan. De route van en naar Clara Feyoenaheem kwam te vervallen.
Op 24 augustus 2017 kwam de halte Emtenbroekerdijk alweer te vervallen.