Lijn 14 Gesves Forges - Ohey Eglise
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 jun 2017 om 14:31
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 14 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | 1x/middagspits |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 14 rijdt van Gesves via Brionsart en Haut-Bois naar Ohey.
Dienstregeling
- In de vakantieperiode wordt alleen de middagrit naar Gesves gereden.
Route
Halte | ||
Gesves, Forges | ||
Gesves, Fond | ||
Gesves, Saint-Hubert | ||
Gesves, Ecole Moyenne | ||
Gesves, Centre | ||
Brionsart, Michaux | ||
Brionsart, Brionsart | ||
Brionsart, Fond | ||
Haut-Bois, Trou Bouquiau | ||
Haut-Bois, Entrée | ||
Ohey, Reppe | ||
Ohey, Henri-chêne | ||
Ohey, Eglise | ||
Ohey, Try | ||
Ohey, Route de Haillot | ||
↑ | Ohey, Dépôt |