Lijn 607 Wuppertal, Am Eckbusch - Hauptbahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 3 jun 2017 om 19:36
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 607 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | WSW |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Wuppertal |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 29 mei 2017 |
Voorganger(s) | 607 |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur (tot 8:00) |
Zondag | 2x/uur (tot 10:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 607 rijdt van Wuppertal Katernberg via Elberfeld naar Hauptbahnhof.
Dienstregeling
- Er wordt alleen gereden in de avonduren en in het weekend ('s ochtends).
Route
Halte | ||
Wuppertal, Am Eckbusch | ||
Wuppertal, Freibad Eckbusch | ||
Wuppertal, Birkenhöhe | ||
Wuppertal, Grenze Jagdhaus | ||
Wuppertal, Hardenberger Hof | ||
Wuppertal, Am Wasserturm | ||
Wuppertal, Am Bredtchen | ||
Wuppertal, Am Anschlag | ||
Wuppertal, Friedhof Bredtchen | ||
Wuppertal, Hainstraße Mitte | ||
Wuppertal, Bremer Straße | ||
Wuppertal, Rostocker Straße | ||
Wuppertal, Greifswalder Straße | ||
Wuppertal, Stralsunder Straße | ||
Wuppertal, Hansastraße | ||
Wuppertal, Hamburger Treppe | ||
Wuppertal, Schleswiger Straße | ||
Wuppertal, Ludwigstraße | ||
Wuppertal, Karlsplatz | ||
↓ | Wuppertal, Morianstraße (Hauptbahnhof) | |
↑ | Wuppertal, Wall/Museum (Hauptbahnhof) |
Geschiedenis
Op 29 mei 2017 werd het traject tussen het Hauptbahnhof en Schulzentrum Süd in de avonduren overgenomen door lijn 635. Daarnaast ging de laatste fase van de bouw van het nieuwe busstation in Wuppertal van start. Hierbij werd het busstation Ohligsmühle buiten gebruik gesteld en kwam het beginpunt voor lijn 607 te liggen bij de halte Wall/Museum. Het eindpunt kwam te liggen bij de Morianstraße.