Lijn 690 Leer Bahnhof/ZOB - Westrhauderfehn VLL Busbahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 13 mrt 2017 om 23:59
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 690 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | VLL |
Concessie | VEJ |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur (tot 13:00) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 690 rijdt van Leer via Folmhusen en Collinghorst naar Westrhauderfehn.
Dienstregeling
- Er rijden enkele extra ritten ten behoeve van scholieren. Daarnaast kunnen verschillende ritten een afwijkende route hebben, die niet is weergegeven.
- Slechts een enkele rit rijdt van en naar de halte Papenburger Straße/Kirchstraße.
Route
Halte | ||
Leer, ZOB | ||
Leer, Friesenstraße LBZ | ||
Leer, Heisfelder Straße Apotheke | ||
Leer, Papenburger Straße/Saarstraße | ||
Leer, Kaserne | ||
Folmhusen, Kreuzung B70 | ||
Collinghorst, B438/Feldhörnstraße | ||
Collinghorst, B438/Wittmoorstraße | ||
Collinghorst, B438/Patersweg | ||
Collinghorst, Collinghorst | ||
Collinghorst, Schwarzmoorstraße/Kleenfahntjer Weg | ||
Collinghorst, Schwarzmoorstraße/Klein Grete | ||
Collinghorst, Schwarzmoorstraße/Königskiel | ||
Westrhauderfehn, Schwarzmoorstraße/De Wall | ||
Westrhauderfehn, Rajen/2. Südwieke | ||
Westrhauderfehn, VLL Busbahnhof | ||
Westrhauderfehn, 1. Südwieke/Bürgermeister Eilts | ||
Westrhauderfehn, 1. Südwieke/Mitte | ||
Westrhauderfehn, 1. Südwieke/Unter den Eichen | ||
Westrhauderfehn, 1. Südwieke/Reilstift | ||
Westrhauderfehn, 1. Südwieke/Papenburger Straße | ||
Westrhauderfehn, Papenburger Straße/Kirchstraße |