Lijn 527 Helmond Station - Venray Busstation
Voormalige belbuslijn 527 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | SRE De Peel |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1997 t/m 27 mei 2000 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/ochtendspits (ri. Venray) |
Dal | reed niet |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 527 reed van Helmond via Deurne, Ysselsteyn en Heide naar Venray.
Route
Halte | ||
Helmond, Station | ||
Helmond, De Kempel | ||
Helmond, Helmondsingel | ||
Deurne, Rijtvensedreef | ||
Deurne, Helmondseweg | ||
Deurne, Beethovenlaan | ||
Deurne, Zandbosweg | ||
Deurne, Ziekenhuis | ||
Deurne, Swinkelslaan | ||
Deurne, Kruisstraat | ||
Deurne, Heiakker | ||
Deurne, Langstraat | ||
Crayenhut, Café Dennenlucht | ||
Crayenhut, Roesbeek | ||
Crayenhut, Padbrugseweg | ||
Crayenhut, Crayenhut | ||
Crayenhut, Kwekerij | ||
Ysselsteyn, Kruispunt | ||
Ysselsteyn, Ysselsteynseweg | ||
Ysselsteyn, Rouwkuilenweg | ||
Heide, Volenseweg | ||
Heide, Kerk | ||
Heide, Lemmenweg | ||
Venray, Weg in den Berg | ||
Venray, Blauwververstraat | ||
Venray, Langstraat | ||
Venray, Busstation |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1997/1998 kreeg lijn 27 gezelschap van een lijntaxi, deze kreeg het lijnnummer 527 en ging de minder rendabele ritten vervangen.
In de dienstregeling 1999/2000 reed van maandag t/m vrijdag de eerste rit van Helmond naar Venray als lijntaxi en 's avonds na 19:00 reden de ritten richting Helmond als lijntaxi en in omgekeerde richting ook na 20:30. Op zaterdag en zondag reed de lijntaxi de hele dag tussen Helmond en Venray.