Lijn 177 Haarlem Station - Schiphol-Oost Stationsplein
Buslijn 177 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | MAN Lion's City T |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 177 rijdt van Haarlem via Badhoevedorp naar Schiphol-Oost.
's Avonds en in het weekend wordt het gedeelte door Badhoevedorp overgenomen door lijn 175.
Route
Halte | ||
Haarlem, Station NS | ||
Haarlem, Station NS Ingang | ||
Haarlem, Raaksbrug | ||
Haarlem, Stadsschouwburg | ||
Haarlem, Tempeliersstraat | ||
Haarlem, Rustenburgerlaan | ||
Haarlem, Schipholweg / Europaweg | ||
Haarlem, Burg. Reinaldapark | ||
Lijnden, Melbournestraat | ||
Badhoevedorp, Prins Mauritslaan | ||
Badhoevedorp, De Meerwende | ||
Badhoevedorp, Kamerlingh Onneslaan | ||
Badhoevedorp, Lorentzplein | ||
Badhoevedorp, Reigerstraat | ||
Badhoevedorp, R.K. Kerk | ||
Badhoevedorp, P.A. Vekuyllaan | ||
Badhoevedorp, Schuilhoeve | ||
Badhoevedorp, IBIS-hotel | ||
Schiphol-Noord, Cateringweg | ||
Schiphol-Oost, Bussluis | ||
Schiphol-Oost, Gebouw 70 | ||
Schiphol-Oost, Gebouw 133 | ||
Schiphol-Oost, Stationsplein |
Historie
Tot voor 2008 werd deze verbinding ook al geboden, maar dan onder lijnnummer 236. Lijn 236 reed ook 's avonds en op zaterdag, op zondag reed hij niet.