Lijn 689 Solingen, Burg Aue - Höhrath
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 3 feb 2017 om 12:48
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 689 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWS |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (ochtend) |
Dal | 1x/uur |
Dal (vakantie) | 0-1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 689 rijdt van Burg naar Höhrath.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt er ongeveer 1x/uur gereden. In de vakanties valt er tussen 8:00 en 12:00 een gat van vier uur in de dienstregeling.
Route
Halte | ||
Burg, Aue | ||
Burg, Schule | ||
Burg, Rathaus | ||
Burg, Brücke | ||
Burg, Haus Sonne | ||
Burg, Burger Bahnhof | ||
Burg, Schloß | ||
Burg, In der Planke | ||
Burg, Oberburg | ||
Burg, Sportanlage Oberburg | ||
Höhrath, Angerscheid | ||
Höhrath, Höhrath |