Lijn 35 Hoogeveen Station - Dieverbrug Busstation
Voormalige buslijn 35 | |
Vervoerder(s) | DVM (... - 1991), DVM/NWH (1992 - ...) |
Regio | Zuidwest-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1991 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Dal | 2x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 35 reed van Hoogeveen via Echten en Ruinen naar Dieverbrug.
Dienstregeling
- De eerste rit reed in Hoogeveen via het industrieterrein en de tweede rit reed via de LOM-scholen.
- In de vakantieperiodes reed lijn 35 in de richting Hoogeveen via het vakantiepark Westerbergen bij Echten. In de richting Dieverbrug werd op dit park alleen op verzoek gestopt.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Hoogeveen, Station | ||
Hoogeveen, Philips | ||
Hoogeveen, Wolfsbosstraat | ||
Hoogeveen, Leeuweriklaan | ||
Hoogeveen, De Tamboer | ||
Hoogeveen, Ziekenhuis Bethesda | ||
Hoogeveen, Zuidwoldigerweg/Kerkboerderij | ||
Echten, Zuidwoldigerweg/Oshaarseweg | ||
Echten, Vakantieoord Westerbergen | ||
Ruinen, Brink | ||
Ansen, Kerkdijk/Voorlanden | ||
Ansen, Boerderij De Dollard | ||
Dwingeloo, Westeinde 23 | ||
Dieverbrug, Busstation |