Lijn 460 Dortmund, Kirchlinde Zentrum - Reinoldikirche
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 31 jan 2017 om 20:17
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 460 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DSW21 |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Dortmund |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur (tot 22:00) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 460 rijdt van Dortmund Kirchlinde via Marten, Hafen en Hauptbahnhof naar Reinoldikirche.
Dienstregeling
- Met uitzondering van de laatste ritten 's avonds en zondagochtend wordt altijd een extra rondje door Kirchlinde gemaakt.
- Er wordt altijd via de hagen gereden met uitzondering van: doordeweeks wordt 's ochtends richting Kirchlinde niet via de Hafen gereden en in de middag is dit in omgekeerde richting het geval.
- Zondagochtend wordt slechts 1x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Dortmund, Kirchlinde Zentrum | ||
Dortmund, Sümpelmannhof | ||
Dortmund, Zollernstraße/Kirchlinde Krankenhaus | ||
Dortmund, Kirchlinde Zentrum | ||
Dortmund, Konradstraße | ||
Dortmund, Hangeney | ||
Dortmund, Heribertstraße | ||
Dortmund, Marten Bahnhof | ||
70px | Dortmund, Bärenbruch | |
Dortmund, Hafen | ||
Dortmund, Kesselstraße | ||
Dortmund, Huckarder Straße | ||
Dortmund, Werkstättentor | ||
Dortmund, Königsbergstraße | ||
Dortmund, Dechenstraße | ||
Dortmund, Treibstraße | ||
Dortmund, Grünestraße | ||
Dortmund, Hauptbahnhof | ||
Dortmund, Reinoldikirche |