Lijn 423 Dortmund, Grevel - Gürtlerstraße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 31 jan 2017 om 17:39
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 423 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DSW21 |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Dortmund |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 423 rijdt van Dortmund Grevel naar Lanstrop.
Route
Halte | ||
Dortmund, Grevel | ||
Dortmund, Am Brandhof | ||
Dortmund, Grevel Wasserturm | ||
Dortmund, Lanstrop Friedhof | ||
Dortmund, Alekestraße | ||
Dortmund, Schafstallstraße | ||
Dortmund, Steinhofstraße | ||
Dortmund, Hinnenberg | ||
Dortmund, Färberstraße | ||
Dortmund, Gürtlerstraße |