Lijn 21 Namur Gare des Autobus - Ermeton-sur-Biert Place
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 21 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | 1x/dag (zomer) |
Dal | 1x/dag |
Dal (vakantie) | 3x/dag (zomer) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/dag |
Zaterdag (vakantie) | 4x/dag (zomer) |
Zondag | 1-3x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 21 rijdt van Namur via La Plante, Wépion, Profondeville, Annevoie, Bioul, Denée en Maredsous naar Ermeton-sur-Biert.
Dienstregeling
- Alleen op woensdag rijdt de dalrit het hele traject, op andere dagen tot Maredsous. In de middagspits rijdt één rit het hele traject en één rit van Bioul naar Profondeville.
- Tijdens vakantieperioden rijden extra ritten tussen Namur en Maredsous. Tussen Maredsous en Ermeton-sur-Biert rijdt slechts één rit per dag.
Route
Halte | ||
Namur, Gare des Autobus | ||
Namur, Rue Rogier | ||
Namur, Rue du Premier Lanciers | ||
Namur, Boulevard I. Brunell | ||
Namur, Pont de France | ||
Namur, Boulevard Ad Aquam | ||
Namur, Pont de Jambes | ||
Namur, Casino | ||
Namur, Parc de la Plante | ||
La Plante, Maronnier | ||
La Plante, Rue Delonnoy | ||
La Plante, Briqueteries | ||
Namur, Caracole | ||
Namur, La Pairelle | ||
Wépion, Fourneau | ||
Wépion, La Roseraie | ||
Wépion, Station | ||
Wépion, Pairybonier | ||
Wépion, Pôle Nord | ||
Wépion, Passage d'Eau | ||
Wépion, Fooz | ||
Wépion, Grand'Ry | ||
Wépion, Les Collets | ||
Profondeville, Boreuville | ||
Profondeville, Walgrappe/Chantaine | ||
Profondeville, Rue A. Gemenne | ||
Profondeville, Hôtel de Ville | ||
Profondeville, Chaussée de Dinant | ||
Profondeville, Pont de Lustin | ||
Profondeville, Burnot | ||
Rivière, Virage | ||
Rivière, Grande Île | ||
Annevoie, Bois des Trys | ||
Annevoie, Route de Dinant | ||
Annevoie, Jardins d'Annevoie | ||
Annevoie, Chemin de l'Église | ||
Annevoie, Route de Fraire | ||
Bioul, Mossiat | ||
Bioul, Belle-Vue | ||
Bioul, Crucifix | ||
Bioul, Quatre Bras | ||
Bioul, Route de Warnant | ||
Bioul, Place | ||
Bioul, Chafor | ||
Bioul, La Barrière | ||
Denée, Ecole | ||
Denée , Try du Moulin | ||
Maredsous, Station | ||
Maredsous, Abbaye | ||
Maredsous, Station | ||
Denée, Château Desclée | ||
Marèdret, Station | ||
Ermeton-sur-Biert, Bonsin | ||
Ermeton-sur-Biert, Place |