Lijn 23 Aachen, Campus Melaten - Hüls Gewerbegebiet
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 17 dec 2016 om 20:58
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 23 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | ASEAG |
Concessie | AVV |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Aachen |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 0-5x/uur (ochtend) 0-2x/uur (middag, ri. Bushof) |
Dal | rijdt niet |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 0-2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 23 rijdt van Aachen Campus Melaten via Hörn, Muffet en het Bushof naar Hüls.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met vrijdag wordt er alleen 's ochtends vroeg gereden. Er wordt dan alleen gereden tussen Elisenbrunnen/Bushof en Hüls met een enkele rit naar Campus Melaten. Overdag wordt verder niet richting Hüls gereden, lijn 43 rijdt dan op het traject tussen Bushof en Hüls. Voor het traject tussen het Bushof en Hörn kan er gebruik gemaakt worden van lijnen 12 en 22. In de middag vanaf wordt 2x/uur gereden van Hüls Schulzentrum naar Aachen Bushof of Elisenbrunnen. In de omgekeerde richting wordt niet gereden.
- In de doordeweekse avonduren wordt 1x/uur van Campus Melaten naar Hüls Schulzentrum en 1x/uur van Kastanienweg naar Hüls Gewerbegebiet.
- Op zaterdag wordt tot 10:00 uur 2x/uur gereden tussen Hörn Kastanienweg en Hüls Gewerbegebiet of Hüls Friedhof. Tussen het Bushof en Hüls kan er zaterdagmiddag gebruik gemaakt worden van lijn 43 en tussen Bushof en Hörn van lijnen 12 en 22.
- Zondag wordt de gehele dag tussen Hörn Kastanienweg en Hüls Gewerbegebiet of Hüls Friedhof 2x/uur gereden.
- Op zaterdag- en zondagavond wordt 2x/uur gereden vanaf Hörn Kastanienweg naar Hüls Schulzentrum of Hüls Gewerbegebiet.
- De route in Hüls wijkt regelmatig af, er zijn meerdere routevarianten mogelijk.
Route
Halte | ||
Aachen, Campus Melaten (Physikzentrum) | ||
Aachen, Forckenbeckstraße | ||
Aachen, Stiewistraße | ||
Aachen, Rabentalweg (Mensa Vita) | ||
Aachen, Wilfried König Straße | ||
Aachen, Maria Lipp Straße | ||
Aachen, Floriansdorf | ||
Aachen, Hörn Brücke | ||
Aachen, Hörn Kastanienweg | ||
Aachen, Hörnstieg | ||
Aachen, Seffenter Weg | ||
Aachen, Halifaxstraße | ||
Aachen, Melatener Straße | ||
Aachen, Muffet | ||
Aachen, Am Hügel | ||
Aachen, Am Weißenberg | ||
Aachen, Turmstraße | ||
Aachen, Königstraße | ||
Aachen, Karlsgraben | ||
Aachen, Annastraße (Hans Stercken Platz) | ||
Aachen, Alter Posthof | ||
Aachen, Elisenbrunnen | ||
Aachen, Bushof | ||
Aachen, Hansemannplatz | ||
Aachen, Kaiserplatz | ||
Aachen, Scheibenstraße | ||
Aachen, Josefskirche (Justizzentrum) | ||
Aachen, Hohenzollernplatz | ||
Aachen, Dresdener Straße | ||
Aachen, ASEAG | ||
Aachen, Hüls Schulzentrum | ||
Aachen, ASEAG | ||
Aachen, Hüls | ||
Aachen, Wilmersdorfer Straße | ||
Aachen, Hüls Friedhof | ||
Aachen, Schönebergstraße | ||
Aachen, Elleter Feld | ||
Aachen, Wilmersdorfer Straße | ||
Aachen, Hüls | ||
Aachen, Hüls Gewerbegebiet |
Geschiedenis
Op 14 juni 2015 werd de nieuwe Campus Boulevard in gebruik genomen, hierdoor wijzigde de route rondom Campus Melaten.
Op 12 juni 2016 werd de dienstregeling op zaterdag aangepast. Er werd alleen nog maar zaterdagochtend gereden. De ritten die zaterdagmiddag reden, werden overgenomen door lijn 43 die op zaterdag tussen het Bushof en Hüls ging rijden.