Lijn 236 Düren Kaiserplatz - Merzenich Schule
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 17 dec 2016 om 13:09
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 236 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB BAHN Rheinlandbus |
Concessie | AVV |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 236 rijdt van Düren via Birkesdorf, Huchem-Stammeln, Oberzier, Niederzier, Ellen en Arnoldsweiler naar Merzenich.
Dienstregeling
- De ritten in de middagspits rijden tussen Düren Bahnhof en Niederzier.
- Er zijn verschillende extra ritten, deze rijden alleen buiten de vakanties.
Route
Halte | ||
Düren, Kaiserplatz | ||
Düren, StadtCenter | ||
Düren, Bahnhof/ZOB | ||
Düren, Karlstraße | ||
Düren, Realschule Bretzelnweg | ||
Düren, Walzmühle | ||
Birkesdorf, Berta Timmermann Straße | ||
Birkesdorf, Amt | ||
Birkesdorf, Weidenpesch | ||
Birkesdorf, Abzweigung Hoven | ||
Birkesdorf, Autohaus | ||
Huchem-Stammeln, Rurbenden | ||
Huchem-Stammeln, Apotheke | ||
Huchem-Stammeln, Stammelner Straße | ||
Huchem-Stammeln, Schwarzer Weg | ||
Huchem-Stammeln, Bahnhof | ||
Huchem-Stammeln, Post | ||
Huchem-Stammeln, Oberzierer Straße | ||
Oberzier, Kirchstraße | ||
Oberzier, Dorfplatz | ||
Niederzier, Schulzentrum | ||
Niederzier, Sophienhof | ||
Niederzier, Auestraße | ||
Niederzier, Weiherhof | ||
Niederzier, Apotheke | ||
Niederzier, Mitte | ||
Niederzier, Alte Post | ||
Ellen, Reitweg | ||
Ellen, Streffenweg | ||
Arnoldsweiler, Neußer Straße | ||
Arnoldsweiler, Rather Straße | ||
Merzenich, Haus Rath | ||
Merzenich, Abzweigung Merzenich | ||
Merzenich, Heide L264 | ||
Merzenich, Poolplatz | ||
Merzenich, Schule |