Lijn 790 Weert Ziekenhuis - Heythuysen Gemeentehuis
Buurtbuslijn 790 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Limburg |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 190 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 790 rijdt van Weert via Tungelroy, Stramproy, Haler, Neeritter, Ittervoort, Grathem en Baexem naar Heythuysen.
Route
Halte | ||
Weert, Ziekenhuis | ||
Weert, Station | ||
Weert, Dries | ||
Weert, Dillenburg | ||
Weert, Nassaulaan | ||
Weert, Oranjeplein | ||
Weert, Klakstaartsteeg | ||
Tungelroy, Sint Barbaraplein | ||
Tungelroy, Tungeler Dorpsstraat | ||
Stramproy, Julianastraat | ||
Stramproy, Pastoor Greymansstraat | ||
Stramproy, Oude Trambaan | ||
Stramproy, Molenbroek | ||
Haler, Kerk | ||
Neeritter, Krekelbergplein | ||
Neeritter, Driessensstraat | ||
Ittervoort, Margarethastraat | ||
Ittervoort, Centrum | ||
Ittervoort, Leliestraat | ||
Ittervoort, Bedrijventerrein | ||
Grathem, Centrum | ||
Grathem, Lindestraat | ||
Grathem, Willem Alexanderstraat | ||
Grathem, Magrietstraat | ||
Baexem, Crematorium | ||
Baexem, Dorpstraat | ||
Baexem, Kennedystraat | ||
Baexem, Nieuwstraat | ||
Heythuysen, Huize Sint Charles | ||
Heythuysen, Belenbroeklaan | ||
Heythuysen, Vlasstraat | ||
Heythuysen, Tienderweg | ||
Heythuysen, SG Sint Ursula | ||
Heythuysen, Centrum | ||
Heythuysen, Doctor Smitslaan | ||
Heythuysen, Gemeentehuis | ||
Heythuysen, Oude Trambaan | ||
Geschiedenis
Op 11 december 2016 ging de nieuwe concessie Limburg van start. Lijn 790 nam buurtbus 190 over met bijna exact dezelfde route. Echter, werd er voortaan wel een regelmatige uursdienst gereden van maandag tot en met zaterdag overdag.