Lijn 35 Bemmel Dorpsstraat - Zetten Hoofdstraat
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 35 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter MidCity |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 34, 35 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 35 is een buslijn die vanaf Bemmel via Elst, Valburg, Herveld en Andelst naar Zetten rijdt.
Route
Halte | ||
Bemmel, Dorpsstraat | ||
Bemmel, Oostervelden | ||
Bemmel, Klappenburgstraat | ||
Bemmel, Sportlaan | ||
Bemmel, Gemeentehuis | ||
Bemmel, Loostraat | ||
Bemmel, De Rosmolen | ||
Elst, Bemmelseweg | ||
Elst, Platinaweg | ||
Elst, Station Elst | ||
Elst, Dorpsstraat | ||
Elst, Lange Dreef/Willemsstraat | ||
Elst, Vergert | ||
Elst, Kleipeer | ||
Valburg, Kerkplein | ||
Valburg, Tielsestraat | ||
Valburg, Strandpark Noord | ||
Herveld, 't Hoeveslag | ||
Herveld, Kruisstraat | ||
Herveld, Lechstraat | ||
Herveld, Molen de Vink | ||
Herveld, Planetenlaan | ||
Herveld, Stenenkamerstraat | ||
Herveld, De Hoge Hof | ||
Andelst, Wilhelminastraat | ||
Andelst, Monument | ||
Andelst, Industrieweg | ||
Zetten, Station Zetten-Andelst | ||
Zetten, Brittanjesingel | ||
Zetten, Stationsstraat | ||
Zetten, Lingebrug | ||
Zetten, Molenstraat | ||
Zetten, Hoofdstraat | ||
Geschiedenis lijn 35
Lijn 35 ontstond op 13 december 2015 als samenvoeging van de lijnen 34 en 35. De ritten tussen Elst en Zetten in het weekend kwamen te vervallen; behalve de trein naar station Zetten-Andelst was er geen alternatief. De lusroute te Bemmel werd voortaan in omgekeerde richting gereden. De buslijn ging met midibusjes rijden. Op 11 december 2016 kwam door een gewijzigde situatie bij station Elst de halte Nijverheidsweg te vervallen.
Voormalig rond station Elst t/m 10 december 2016
Halte | ||
Elst, Platinaweg | ||
Elst, Nijverheidsweg | ||
Elst, Station Elst |
Bemmel - Elst
De volgende bussen hebben in het verleden tussen Elst en Bemmel gereden:
- Lijn 35 Bemmel Papenstraat - Elst Station NS (3 september 2007 t/m 12 december 2009; alleen in spits)
- Lijn 35 Bemmel Papenstraat - Zetten Hoofdstraat (13 december 2009 t/m 13 december 2014)
- Lijn 34 Elst Station Elst - Bemmel Dorpsstraat (14 december 2014 t/m 12 december 2015)
- Lijn 35 Bemmel Dorpsstraat - Zetten Hoofdstraat (vanaf 13 december 2015)
Nijmegen / Elst - Andelst / Zetten
De volgende lijnen hebben op de verbinding Nijmegen/Elst - (Valburg -) Andelst/Zetten gereden:
- Lijn 2 Nijmegen Centraal Station - Tiel Station (t/m 29 september 1956; t/m 14 mei 1949 niet via Valburg)
- Lijn 3 Arnhem Nieuwe Plein - Nijmegen Centraal Station (t/m 14 mei 1949; niet via Valburg)
- Lijn 4 Nijmegen Centraal Station - Zetten Molenstraat (t/m 14 mei 1949)
- Lijn 5 Elst De Eshof - Andelst Garage (15 mei 1949 t/m 13 mei 1950)
- Lijn 4 Elst Station - Wageningen Busstation (14 mei 1950 t/m 29 september 1956)
- Lijn 2 Nijmegen Centraal Station - Andelst Garage (30 september 1956 t/m 29 maart 1958)
- Lijn 3 Elst Station - Wageningen Busstation (30 september 1956 t/m 29 maart 1958)
- Lijn 35 Nijmegen Centraal Station - Rhenen Wapen van Hardenbroek (30 maart 1958 t/m 27 mei 1961)
- Lijn 35 Nijmegen Centraal Station - Rhenen Stad (28 mei 1961 t/m 10 oktober 1964)
- Lijn 36 Nijmegen Centraal Station - Wageningen Busstation (30 maart 1958 t/m 10 oktober 1964)
- Lijn 37 Elst Station - Valburg 't Hoeveslag (30 maart 1958 t/m 10 oktober 1964)
- Lijn 35 Nijmegen Centraal Station - Rhenen Stad (11 oktober 1964 t/m 18 juni 1966)
- Lijn 37 Elst Station - Andelst Garage (11 oktober 1964 t/m 18 juni 1966)
- Lijn 3 Elst Station - Andelst Garage (19 juni 1966 t/m 30 mei 1970)
- Lijn 4 Nijmegen Centraal Station - Rhenen Stad (19 juni 1966 t/m 30 mei 1970)
- Lijn 1 Arnhem Centraal Station - Nijmegen Centraal Station (31 mei 1970 t/m 22 mei 1971)
- Lijn 2 Elst Station - Wageningen Busstation (31 mei 1970 t/m 22 mei 1971)
- Lijn 42 Elst Station - Wageningen Autobusstation (23 mei 1971 t/m 31 mei 1975)
- Lijn 43 Nijmegen Station - Rhenen V.V.V. Kantoor (23 mei 1971 t/m 1 juni 1985)
- Lijn 43 Nijmegen Station - Andelst Garage Zuidooster (2 juni 1985 t/m 27 mei 1989)
- Lijn 43 Nijmegen Centraal Station - Rhenen Beukenlaan (28 mei 1989 t/m 28 mei 1994)
- Lijn 41 Heteren Beemdhof - Herveld Postkantoor (belbus; onbekend)
- Lijn 42 Andelst Gemeentehuis - Elst Station NS (belbus; onbekend)
- Lijn 43 Nijmegen Centraal Station - Zetten Hoofdstraat (29 mei 1994 t/m 5 januari 2002)
- Lijn 543 Nijmegen Centraal Station - Zetten Hoofdstraat (1 juni 1997 t/m 27 mei 2000)
- Lijn 3 Nijmegen Brabantse Poort - Zetten Hoofdstraat (6 januari 2002 t/m 4 januari 2003)
- Lijn 103 Zetten Hoofdstraat - Elst Station NS (5 januari 2003 t/m 12 december 2009)
- Lijn 35 Bemmel Papenstraat - Zetten Hoofdstraat (13 december 2010 t/m 13 december 2014)
- Lijn 35 Zetten Hoofdstraat - Elst Station Elst (14 december 2014 t/m 12 december 2015)
- Lijn 35 Bemmel Dorpsstraat - Zetten Hoofdstraat (vanaf 13 december 2015)