Lijn 11 Eindhoven Centraal Station - Weert Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 11 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Zuidoost-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt vanaf | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 173 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Zondagavond | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 11 rijdt van Eindhoven via Leende, Leenderstrijp, Soerendonk, Maarheeze, Budel, Budel-Schoot en Budel-Dorplein naar Weert.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Vrijstraat | ||
Eindhoven, Stadhuisplein | ||
Eindhoven, 18 Septemberplein | ||
Eindhoven, Smalle Haven | ||
Eindhoven, Hertogstraat | ||
Eindhoven, P.C. Hooftlaan | ||
Eindhoven, Parktheater | ||
Eindhoven, Plaza | ||
Eindhoven, Varenstraat | ||
Eindhoven, Korianderstraat | ||
Eindhoven, Pioenroosstraat | ||
Eindhoven, Floraplein | ||
Leende, Valkenswaardseweg / A2 | ||
Leende, Dorpstraat | ||
Leende, Viaduct A2/Dorpstraat | ||
Leenderstrijp, Jansborg | ||
Soerendonk, Camping Soerendonk | ||
Soerendonk, Strijperdijk/Molenheide | ||
Soerendonk, Vlassloot | ||
Soerendonk, Dorpsstraat | ||
Soerendonk, Vlassloot | ||
Soerendonk, Molenheide | ||
Maarheeze, Vogelsberg | ||
Maarheeze, De Neerlanden | ||
Maarheeze, Marishof | ||
Maarheeze, Station | ||
Maarheeze, AZC Cranendonck | ||
Budel, Schoordijk | ||
Budel, Dokter Anton Mathijsenstraat | ||
Budel, Deken van Baarsstraat | ||
Budel, Burgemeester van Houtstraat | ||
Budel, Nieuwstraat | ||
Budel, Midbuulweg | ||
Budel-Schoot, Grootschoterweg | ||
Budel-Schoot, Vogelsplein | ||
Budel-Dorplein, Stationsweg | ||
Budel-Dorplein, Prinses Irenestraat | ||
Budel-Dorplein, Sint Barbaraweg | ||
Budel-Dorplein, Liedekerkestraat | ||
Budel-Dorplein, Sint Josephplein | ||
Budel-Dorplein, Hoofdstraat | ||
Weert, Kempenweg | ||
Weert, Geurtsvenweg | ||
Weert, Kazernelaan | ||
Weert, Het College | ||
Weert, Ringbaan West | ||
Weert, Station |
Geschiedenis
2017
Met ingang van de nieuwe concessie werd lijn 173 omgenummerd naar lijn 11. De route tussen Leende en Maarheeze wijzigde via de route door Leenderstrijp en de rand van Soerendonk. De 'tussenritten' Eindhoven - Leende werden doorgetrokken maar vervielen in de schoolvakantieperioden en op zaterdag.