Lijn 11 Eindhoven Centraal Station - Weert Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 11 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Zuidoost-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt vanaf | 11 december 2016 |
Voorganger(s) | 173 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Zondagavond | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 11 rijdt van Eindhoven via Leende, Leenderstrijp, Soerendonk, Maarheeze, Budel, Budel-Schoot en Budel-Dorplein naar Weert.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Vrijstraat | ||
Eindhoven, Stadhuisplein | ||
Eindhoven, 18 Septemberplein | ||
Eindhoven, Smalle Haven | ||
Eindhoven, Hertogstraat | ||
Eindhoven, P.C. Hooftlaan | ||
Eindhoven, Parktheater | ||
Eindhoven, Plaza | ||
Eindhoven, Varenstraat | ||
Eindhoven, Korianderstraat | ||
Eindhoven, Pioenroosstraat | ||
Eindhoven, Floraplein | ||
Leende, Valkenswaardseweg / A2 | ||
Leende, Dorpstraat | ||
Leende, Viaduct A2/Dorpstraat | ||
Leenderstrijp, Jansborg | ||
Soerendonk, Camping Soerendonk | ||
Soerendonk, Strijperdijk/Molenheide | ||
Soerendonk, Vlassloot | ||
Soerendonk, Dorpsstraat | ||
Soerendonk, Vlassloot | ||
Soerendonk, Molenheide | ||
Maarheeze, Vogelsberg | ||
Maarheeze, De Neerlanden | ||
Maarheeze, Marishof | ||
Maarheeze, Station | ||
Maarheeze, AZC Cranendonck | ||
Budel, Schoordijk | ||
Budel, Dokter Anton Mathijsenstraat | ||
Budel, Deken van Baarsstraat | ||
Budel, Burgemeester van Houtstraat | ||
Budel, Nieuwstraat | ||
Budel, Midbuulweg | ||
Budel-Schoot, Grootschoterweg | ||
Budel-Schoot, Vogelsplein | ||
Budel-Dorplein, Stationsweg | ||
Budel-Dorplein, Prinses Irenestraat | ||
Budel-Dorplein, Sint Barbaraweg | ||
Budel-Dorplein, Liedekerkestraat | ||
Budel-Dorplein, Sint Josephplein | ||
Budel-Dorplein, Hoofdstraat | ||
Weert, Kempenweg | ||
Weert, Geurtsvenweg | ||
Weert, Kazernelaan | ||
Weert, Het College | ||
Weert, Ringbaan West | ||
Weert, Station |
Geschiedenis
2017
Met ingang van de nieuwe concessie werd lijn 173 omgenummerd naar lijn 11. De route tussen Leende en Maarheeze wijzigde via de route door Leenderstrijp. De 'tussenritten Eindhoven - Leende werden doorgetrokken maar vervielen in de schoolvakantieperioden en op zaterdag.