Lijn 60 Vlissingen Bossenburghweg - Nieuwdorp Frankrijkweg
Voormalige buslijn 60 | |
Vervoerder(s) | ZWN-Groep |
Regio | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 2 juni 1996 t/m ... |
Voorganger(s) | 60 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Dal | 1x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 60 reed van Vlissingen via Oost-Souburg en Ritthem naar Vlissingen Oost.
Route
Halte | ||
Vlissingen, Bossenburghweg | ||
Vlissingen, Zuidbeekseweg | ||
Vlissingen, Papegaaienburg | ||
Vlissingen, Westerzicht | ||
Vlissingen, Prins Hendrikweg | ||
Vlissingen, Boot/NS | ||
Oost-Souburg, De Zwaan | ||
Oost-Souburg, Kromwegsingel | ||
Ritthem, Provincialeweg | ||
Vlissingen, Scheldepoort | ||
Vlissingen, Containerhaven | ||
Nieuwdorp, Frankrijkweg |
Geschiedenis
Op 2 juni 1996 werd de opzet van de spitsbus naar het havengebied aangepast. Onder het lijnnummer 60 ging voortaan alleen nog een buslijn rijden vanuit Vlissingen, de verbindingen met Koudekerke en Middelburg kwamen te vervallen. De nieuwe lijn ging voortaan beginnen in Bossenburgh, om vervolgens via Westerzicht en station Vlissingen de oude route op te pakken. De lijn werd wel doorgetrokken verder het havengebied in. In tegenstelling tot voorheen ging in de beide spitsuren één retourrit rijden, aangevuld met één rit rond het middaguur.