Lijn N83 Münster, Meckmannweg - Fachklinik Hornheide
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 2 okt 2016 om 09:47
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 30 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn N83 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münster |
Concessie | VGM |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 2x/uur (tot 01:00) |
Dinsdagnacht | 2x/uur (tot 01:00) |
Woensdagnacht | 2x/uur (tot 01:00) |
Donderdagnacht | 2x/uur (tot 01:00) |
Vrijdagnacht | 1-2x/uur |
Zaterdagnacht | 1-2x/uur |
Zondagnacht | 2x/uur (tot 01:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn N83 rijdt van Münster Mecklenbeck via Aaseestadt, Hauptbahnhof en Mauritz Nord naar Handorf.
Dienstregeling
- Deze lijn rijdt vanaf 21:00 uur.
- Na 00:00 uur wordt de frequentie verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur.
Route
Halte | ||
Münster, Meckmannweg | ||
Münster, Christoph Bernhard Graben | ||
Münster, Sankt Anna Kirche | ||
Münster, Mecklenbecker Straße | ||
Münster, Handwerkskammer Bildungszentrum | ||
Münster, Vorländerweg | ||
Münster, Vagedesweg | ||
Münster, Lange Ossenbeck | ||
Münster, Kleihorststraße | ||
Münster, Von Ossietzky Straße | ||
Münster, Bischopinkstraße | ||
Münster, Bonhoefferstraße | ||
Münster, Huberstraße | ||
Münster, Platz der Weißen Rose | ||
Münster, Offenbergstraße | ||
Münster, Jugendgästehaus Aasee | ||
Münster, Scharnhorststraße | ||
Münster, Körnerstraße | ||
Münster, Bismarckallee | ||
Münster, Sankt Antonius Kirche | ||
Münster, Ludgeriplatz | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Zumsandestraße | ||
Münster, Hohenzollernring/Finanzgericht | ||
Münster, Villa ten Hompel | ||
Münster, Erpho Kirche | ||
Münster, Wiener Straße | ||
Münster, Schifffahrter Damm | ||
Münster, Danziger Freiheit | ||
Münster, Emsstraße | ||
Münster, Pulverschuppen | ||
Münster, Sankt Mauritz | ||
Münster, Pleistermühlenweg | ||
Münster, Alter Mühlenweg | ||
Münster, Handorf Gartenzentrum | ||
Münster, Hobbeltstraße | ||
Münster, Kötterstraße | ||
Münster, Handorf Mitte | ||
Münster, Kirschgarten | ||
Münster, Am Hof zur Linde | ||
Münster, Middelfeld | ||
Münster, Drei Eichen | ||
Münster, Dorbaum | ||
Münster, In der Stroth | ||
Münster, Haus Münsterland | ||
Münster, Handorf Kaserne | ||
Münster, Haus Münsterland | ||
Münster, In der Stroth | ||
Münster, Am Hornbach | ||
Münster, Am Kerkamp | ||
Münster, Fachklinik Hornheide |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. De opzet van lijn N83 bleef hierbij ongewijzigd, echter werd de halte Drostestraße hernoemd naar Am Hof zur Linde en werd de nieuwe halte Villa ten Hompel aan de route toegevoegd.