Lijn 80 's-Hertogenbosch, Transferium Pettelaarpark - Parade
Versie door Frank (overleg | bijdragen) op 2 jan 2010 om 23:46 (Lijn 80 's Hertogenbosch, P+R Provinciehuis - De Parade hernoemd naar Lijn 80 's-Hertogenbosch, P+R Provinciehuis - De Parade: eenduidige spelling 's-Hertogenbosch)
Buslijn 80 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Citybus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur (vakantie: 10x/uur) |
Dal | 6x/uur (vakantie 10x/uur) |
Avond | 6x/uur (alleen koopavonden) |
Zaterdag | 9x/uur |
Zondag | 8x/uur (alleen koopzondagen) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 80 rijdt non-stop van het Transferium bij het Provinciehuis naar het centrum.
Route
Halte | ||
's Hertogenbosch, Transferium Pettelaarpark | ||
's Hertogenbosch, Triniteitstraat |