Lijn 669 Remscheid Grenzwall Schleife - Wuppertal Beyenburg Mitte
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 9 jul 2016 om 12:55
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 669 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SR, WSW |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 0-1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 669 rijdt van Remscheid Grenzwall via Remscheid Lennep en Wuppertal Cluse naar Wuppertal Beyenburg.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt 1x/uur gereden tussen Kreishaus en Beyenburg Mitte. Daarnaast wordt er nog extra gereden tussen Kreishaus en Badeparadies H2O of door naar Beyenburg afhankelijk van het tijdstip. Een aantal ritten in de daluren rijden van en naar Grenzwall. In de middagspits wordt alleen 1x/uur de gehele route gereden.
- In het weekend en in de avonduren wordt 1x/uur gereden tussen Kreishaus en Beyenburg Mitte. Op zaterdag rijdt een enkele rit van of naar Grenzwall.
Route
Halte | ||
Remscheid, Grenzwall Schleife | ||
Remscheid, Handelsweg | ||
Remscheid, Greuel | ||
Remscheid, Trecknase | ||
Remscheid, Alte Kölner Straße | ||
Remscheid, Kreishaus | ||
Remscheid, Lennep Bahnhof | ||
Remscheid, Bismarckplatz | ||
Remscheid, Wupperstraße | ||
Remscheid, Rader Straße/Stadion | ||
Remscheid, Fontanestraße | ||
Remscheid, Christhauser Straße | ||
Remscheid, Max von Laue Straße | ||
Remscheid, Badeparadies H2O | ||
Remscheid, Otto Hahn Straße | ||
Remscheid, Tierheim | ||
Remscheid, Lusebach | ||
Wuppertal, Cluse | ||
Wuppertal, Grünetal | ||
Wuppertal, Spieckerlinde | ||
Wuppertal, Trompete | ||
Wuppertal, Niedersondern | ||
Wuppertal, Windfoche | ||
Wuppertal, Sondern | ||
Wuppertal, Kurvenstraße | ||
Wuppertal, Beyenburg Wupperbrücke | ||
Wuppertal, Am Kriegermal | ||
Wuppertal, Beyenburg Mitte |