Lijn 10 Goes Westwal - Zelzate Busstation
Voormalige buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio's | Midden-Zeeland, Zeeuws-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | rond 1980 t/m 30 mei 1981 |
Opvolger(s) | 10 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 10 reed van Goes via Kruiningen, Perkpolderhaven, Kloosterzande, Hengstdijk, Zaamslag, Terneuzen, Sluiskil en Sas van Gent naar Zelate.
Dienstregeling
- In de avonduren werd van/tot Sas van Gent gereden.
- Op zondag werd tussen Zelzate en Sas van Gent elk uur gereden.
Route
Halte | ||
Goes, Westwal | ||
Goes, Station | ||
Kruiningen, Station Kruiningen-Yerseke | ||
Kruiningen, Veerhaven | ||
35px | Veerboot Kruiningen - Perkpolder | |
Perkpolder, Perkpolderhaven | ||
Kloosterzande, Dorp | ||
Kloosterzande, Groenendijk/Molen | ||
Hengstdijk, Hengstdijk | ||
Zaamslag, Stoppeldijk | ||
Zaamslag, Boschkapelle | ||
Zaamslag, Zaamslag | ||
Terneuzen, Zeldenrust | ||
Terneuzen, Sloelaan | ||
Terneuzen, Rooseveltlaan | ||
Terneuzen, Alvarezlaan | ||
Terneuzen, Guido Gezellestraat | ||
Terneuzen, Zuidlandstraat | ||
Terneuzen, Prof. Zeemanstraat | ||
Terneuzen, Ziekenhuis | ||
Terneuzen, Stadhuis | ||
Terneuzen, Westsluis | ||
Sluiskil, Pont Westzijde | ||
Sas van Gent, Bolwerk | ||
Sas van Gent, Vierambachtenstraat | ||
Zelzate, Busstation |
Geschiedenis
Deze lijn ontstond rond 1980.
Op 31 mei 1981 werd deze lijn gekoppeld aan lijn 32 (Goes - Zierikzee) tot een nieuwe doorgaande lijn 10 tussen Zierikzee, Goes, Terneuzen, Sas van Gent en Zelzate. Over het hele traject werd de frequentie verhoogd naar een uurdienst overdag (overname van lijn 10A), waarbij de helft van de ritten nog verder rijdt van Sas naar Gent naar Zelzate.