Lijn 39 Rotterdam Zuidplein - Goudswaard Dorp
Voormalige buslijn 39 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio's | Rotterdam, Hoeksche Waard - Goeree Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 39 reed van Rotterdam via Heinenoord, Goidschalxoord, Oud-Beijerland, Nieuw-Beijerland en Piershil naar Goudswaard.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Heinenoord, Heinenoord | ||
Goidschalxoord, Goidschalxoord | ||
Oud-Beijerland, Julianastraat | ||
Oud-Beijerland, Karel Doormanstraat | ||
Oud-Beijerland, Mariniersweg | ||
Oud-Beijerland, Rembrandtstraat | ||
Nieuw-Beijerland, Nieuw-Beijerland | ||
Piershil, Piershil | ||
Goudswaard, Goudswaard |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 26 augustus 1979 werden extra ritten in de spitsuren toegevoegd, maar op zondag werd de frequentie juist verlaagd naar 1x per 2 uur. De korte ritten werden opgenomen in de nieuwe lijn 39A.