Lijn 673 Remscheid, Nordstraße/TBR - Talsperre/Raststätte
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 8 apr 2016 om 23:44 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |dienstregeling=2016 |buitenland=ja |lijnnr=673 |land=Duitsland |vervoerder=SR |concessie=VRR |lijnsoort=Stadsbus |stad=Remscheid |frequentie_spits=1...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 673 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SR |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Remscheid |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/(2) uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Avond | 1x/(2) uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 673 rijdt van Remscheid Nordstraße via Friedrich Ebert Platz, Hauptbahnhof, Rosenhügel, Mannesmann en Bliedinghausen naar Talsperre.
Dienstregeling
- De gehele week worden beide eindpunten 1x/2 uur aangedaan.
Route
Halte | ||
Remscheid, Kirchhofstraße | ||
Remscheid, Nordstraße/TBR | ||
Remscheid, Gesundheitstraße | ||
Remscheid, Hochstraße | ||
Remscheid, Allee Center | ||
Remscheid, Friedrich Ebert Platz | ||
Remscheid, Markt | ||
Remscheid, Hauptbahnhof | ||
Remscheid, Loborner Straße | ||
Remscheid, Rosenhügel | ||
Remscheid, Güterstraße | ||
Remscheid, Mannesmann | ||
Remscheid, Rosenhof | ||
Remscheid, Ziegelstraße Mitte | ||
Remscheid, Kremer | ||
Remscheid, Steinackerstraße | ||
Remscheid, Weber | ||
Remscheid, Preyersmühle | ||
Remscheid, Strandbad | ||
Remscheid, Talsperre/Mebusmühle | ||
Remscheid, Talsperre/Raststätte |