Lijn 109 Essen, Frohnhausen Breilsort - Steele S-Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 26 mrt 2016 om 01:54
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Tramlijn 109 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | EVAG |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Tram |
Stadsdienst | Essen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 109 rijdt van Essen Frohnhausen via Holsterhausen, Berliner Platz en Hollestraße naar Steele.
Dienstregeling
- Na 21:00 uur wordt nog slechts 2x/uur gereden, daarvoor 4x/uur.
Route
Halte | ||
Essen, Frohnhausen Breilsort | ||
Essen, Kieler Straße | ||
Essen, Onckenstraße | ||
Essen, Gervinusstraße | ||
Essen, Am Riehlpark | ||
Essen, Alfred Krupp Schule | ||
Essen, Schederhofstraße | ||
Essen, Frohnhauser Straße | ||
Essen, ThyssenKrupp | ||
Essen, Berliner Platz | ||
Essen, Rheinischer Platz | ||
Essen, Rathaus Essen | ||
Essen, Hollestraße | ||
Essen, Wasserturm | ||
Essen, Wörthstraße | ||
Essen, Schwanenbuschstraße | ||
Essen, Parkfriedhof | ||
Essen, Dinnendahlstraße | ||
Essen, Knappschafts Krankenhaus | ||
Essen, Stadtgarten | ||
Essen, Steele Bahnhof |