Lijn 132 Mülheim, Kattowitzer Straße - Am Biestenkamp
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 20 mrt 2016 om 11:43
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 132 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | MVG |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Mülheim |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/(6) uur |
Dal | 3x/(6) uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/(2) uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 132 rijdt van Mülheim Heißen via Hauptbahnhof, Stadtmitte en Saarn naar Mintard.
Dienstregeling
- Doordeweeks en op zondag wordt slechts 1x/2 uur gereden tussen de Kattowitzer Straße en Heißen Kirche. De rest van het traject wordt doordeweeks 3x/uur gereden en op zondag 1x/uur.
- Op zaterdag wordt er tussen de Kattowitzer Straße en Heißen Kirche 1x/uur gereden en 2x/uur tussen Heißen Kirche en Am Biestenkamp.
Route
Halte | ||
Mülheim, Kattowitzer Straße | ||
Mülheim, Buggenbeck | ||
Mülheim, Hollenberg | ||
Mülheim, Honigsbeger Straße | ||
Mülheim, Fichtestraße | ||
Mülheim, Heißen Kirche | ||
Mülheim, Fünter Weg | ||
Mülheim, Fischenbeck | ||
Mülheim, Walkmühle | ||
Mülheim, Wetzmühlenstraße | ||
Mülheim, Oststraße | ||
Mülheim, Hauptbahnhof | ||
Mülheim, Rathausmarkt | ||
Mülheim, Stadtmitte | ||
Mülheim, Schloß Broich | ||
Mülheim, Kassenberg | ||
Mülheim, Lindgens | ||
Mülheim, Feldmann | ||
Mülheim, Alte Straße | ||
Mülheim, Kahlenbergstraße | ||
Mülheim, Merziger Straße | ||
Mülheim, Friedrich Freye Straße | ||
Mülheim, Klostermarkt | ||
Mülheim, Aubergweg | ||
Mülheim, Dicken am Damm | ||
Mülheim, Haus Kron | ||
Mintard, Staader Loch | ||
Mintard, Wasserbahnhof | ||
Mintard, Kirche | ||
Mintard, Am Biestenkamp |