Lijn 4 Dordrecht, Wielwijk - Staart
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 18 dec 2008 om 19:39 (Lijn 4 Stadsdienst Dordrecht hernoemd naar Lijn 4 Dordrecht, Staart - Wielwijk: nieuwe paginanaamgeving)
Lijn 4 rijdt van Ziekenhuis Amstelwijck via Wielwijk, Oud-Krispijn, het centrum, centraal station en Het Reeland naar de Staart. De lijn maakt deel uit van de concessie DAV en wordt gereden door Arriva.
Op maandag t/m zaterdag overdag wordt elk kwartier gereden, 's avonds en op zondag elk halfuur. Op koopavonden (donderdags) wordt tot ca. 21.00 uur elk kwartier gereden.
Materieel
Deze lijn wordt gereden met Citaro's en Wright Commanders.
Route
Halte | ||
Ziekenhuis Amstelwijck | ||
Watersteyn | ||
Witte de Withstraat | ||
Van Kinsbergenstraat | ||
Admiraalsplein | ||
Karel Doormanweg | ||
Marisplein | ||
Frans Lebretlaan | ||
Hugo de Grootplein | ||
Van Baerleplantsoen | ||
Spuiweg | ||
Kilwijkstraat | ||
Stadskantoor | ||
Centrum | ||
Centraal station | ||
Toulonselaan | ||
Oranjepark | ||
Oranjelaan | ||
Noordendijk | ||
Parklaan | ||
Maasstraat | ||
Lips | ||
Alblasstraat | ||
Plein 1940-1945 | ||
Kerkeplaat | ||
Volkerakweg | ||
Rivierenplein | ||
Zijldiep | ||
Bejaardencentrum Merwelanden | ||
Boterdiepstraat | ||
Grevelingenweg | ||
Merwehal | ||
Arriva Baanhoekweg |
In de avonduren en op zondag wordt een kortere route gereden, waarbij de haltes na halte Grevelingenweg niet worden bediend. Lijn 4 rijdt dan na halte Kerkeplaat als ringlijn door de Merwedepolder, na halte Volkerakweg volgt weer halte Kerkeplaat en wordt terug naar Ziekenhuis Amstelwijck gereden.
Kerkeplaat | |
Hunzeweg | |
Grevelingenweg | |
Boterdiepstraat | |
Bejaardencentrum Merwelanden | |
Zijldiep | |
Rivierenplein | |
Volkerakweg |