Lijn 093 Nettetal Kreuzmönchstraße - Kempen Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 mrt 2016 om 12:50
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 093 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DB BAHN Rheinlandbus |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 093 rijdt van Kaldenkrichen via Breyell, Lobberich en Grefrath naar Kempen.
Dienstregeling
- Twee ritten in de spitsrichting rijden niet via Breyell, maar via Leuth. Deze ritten eindigen in Lobberich
- Eén ochtendspitsrit rijdt van Kaldenkirchen Markt via Breyell naar Boisheim.
Route
Halte {{{1}}}
|