EMA dienstregeling 1975/1976
Uit OV in Nederland Wiki
Versie door
Huibf
(
overleg
|
bijdragen
)
op 25 jan 2016 om 17:12
(
wijz
)
← Oudere versie
| Huidige versie (wijz) | Nieuwere versie → (wijz)
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
De
EMA Dienstregeling 1975/1976
was geldig van
29 juni 1975
t/m
4 september 1976
.
Lijnennet
Lijn
Route
Opmerking
71
Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
72
Luyksgestel - (Weebosch -) 't Loo - Bergeijk - Westerhoven - Dommelen - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
73
Weert - Budel-Dorplein - Budel-Schoot - Budel - Soerendonk - Maarheeze - Leende - Eindhoven
74
Weert - Legerplaats Budel - Maarheeze - Leende - Eindhoven
Sneldienst
76
Neerpelt - Achel - Borkel - Eurostrand - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
77
Valkenswaard - Waalre - Aalst - Eindhoven - Son & Breugel
78
Eersel - Bergeijk - Westerhoven - Riethoven - Dommelen - Valkenswaard - Aalst - Eeckenrode - Eindhoven
79
Lommel - Grens - Eurostrand - Valkenswaard - Aalst - Eindhoven
80
Valkenswaard - Leende - Heeze
81
Budel - Hamont
Categorieën
:
Dienstregeling EMA
Stads- en streekvervoer 1975
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Verwijzingen naar deze pagina
Verwante wijzigingen
Speciale pagina's
Permanente koppeling
Paginagegevens
Deze pagina citeren