Lijn 763 Antwerpen, Rooseveltplaats - Haminastraat
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 763 in België | |
Vervoerder(s) | Autocars de Polder i.o.v. De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Spitsbus |
Stadsdienst | Antwerpen |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 18 april 2015 |
Voorganger(s) | 35 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag |
Spits (vakantie) | 2x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 763 rijdt van de Rooseveltplaats naar de Kaai 91 in het havengebied.
's Ochtends rijdt deze lijn naar Kaai 91 en 's middags naar de Rooseveltplaats.
De laatste rit in beide richtingen rijdt van/tot de Royerssluis, deze rit rijdt niet tijdens de schoolvakanties, maar richting de Royerssluis wel tijdens het Herfstverlof.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Sint-Jansplein | ||
Antwerpen, Tunnelplaats | ||
Antwerpen, Noorderplaats | ||
Antwerpen, Kempenstraat | ||
Antwerpen, Binnenvaartstraat | ||
Antwerpen, Indiëstraat | ||
Antwerpen, Ferdinanduspolder | ||
Antwerpen, Royerssluis | ||
Antwerpen, Oosterweel-Kerk | ||
Antwerpen, Pasec | ||
Antwerpen, F. Maas | ||
Antwerpen, Vets | ||
Antwerpen, Schenkeldijk | ||
Antwerpen, Ouland | ||
Antwerpen, Koordekenshoef | ||
Antwerpen, Haminastraat |
Geschiedenis
Op 18 april 2015 werd lijn 35 vernummerd in 763.