Lijn 191 Sliedrecht Stormrand - Rotterdam Zuidplein (2007-2016)
Buslijn 191 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Wright Commander, Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 91 rijdt de halte Stormrand in Sliedrecht via Sliedrecht, Papendrecht en de A15 naar het Zuidplein in Rotterdam. Deze lijn maakt deel uit van de concessie DAV en wordt gereden door Arriva.
Route
Halte | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
Sliedrecht, Nagtegaallaan | ||
Sliedrecht, Burg. Feitsmapark | ||
Sliedrecht, Talmastraat | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Lekstraat | ||
Sliedrecht, Maaslaan | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Beversweer | ||
Sliedrecht, Craijensteijn | ||
Sliedrecht, Baanhoek | ||
Papendrecht, Rosmolenweg | ||
Papendrecht, Geulweg | ||
Papendrecht, Kooihaven | ||
Papendrecht, Viaduct N3 | ||
Papendrecht, Burg. Keyzerweg/Kennedylaan | ||
Papendrecht, Politiebureau/LTS | ||
Papendrecht, Busstation | ||
Alblasserdam, Hoogendijk | ||
Ridderkerk, Sportlaan | ||
Rotterdam, Cannenburchstraat | ||
Rotterdam, Lombardijen Station | ||
Rotterdam, Spinozaweg | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |