Lijn 79 Castricum Station - Beverwijk Station
Buslijn 79 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Haarlem-IJmond |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 167 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 79 rijdt van Castricum via Heemskerk naar Beverwijk.
Route
Halte | ||
Castricum, Station | ||
Castricum, Sportpark | ||
Castricum, Jachthuis | ||
Heemskerk, Camping Geversduin | ||
Heemskerk, Oude Jachthuis | ||
Heemskerk, Duinweg | ||
Heemskerk, Marquettelaan | ||
Heemskerk, Kerkweg | ||
Heemskerk, Mozartstraat | ||
Heemskerk, Ruysdaelstraat | ||
Heemskerk, Heemswijk | ||
Heemskerk, Helmlaan | ||
Heemskerk, De Smidse | ||
Heemskerk, Kraayenhofflaan | ||
Beverwijk, Borneostraat | ||
Beverwijk, Laan van Kanaan | ||
Beverwijk, Huiderlaan | ||
Beverwijk, Plantage | ||
Beverwijk, Florastraat | ||
Beverwijk, Populierenlaan | ||
Beverwijk, Zeestraat | ||
Beverwijk, Westerhoutplein | ||
Beverwijk, Beecksanghlaan | ||
Beverwijk, Rode Kruis Ziekenhuis | ||
Beverwijk, Station |
Geschiedenis
Op 13 december 2015 werd lijn 167 geknipt in Castricum. Het traject tussen Beverwijk en Castricum werd ondergebracht bij de nieuwe lijn 79 voor de concessie Haarlem-IJmond. Het traject tussen Alkmaar en Beverwijk werd ondergebracht bij de nieuwe lijn 167 voor de concessie Noord-Holland Noord.