Lijn 67 Rotterdam, Zuidplein - Driemanssteeweg
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 3 dec 2009 om 21:23 (Wijzigingen door Jeffeny (Overleg) hersteld tot de laatste versie door Reiziger ddrs)
Buslijn 67 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Rotterdam stadsvervoer |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 4x/uur na 21.30 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 67 rijdt van het Zuidplein, via de Dorpsweg naar Pendrecht.
Bij enkele late doordeweekse ritten en enkele vroege en late ritten tijdens het weekend wordt er vanaf Pendrecht doorgereden naar bedrijventerrein Charloisse Poort.
Route
Halte | ||
Rotterdam, Zuidplein | ||
Rotterdam, Carnissesingel | ||
Rotterdam, Wielewaalstraat | ||
Rotterdam, Fuutstraat | ||
Rotterdam, Pendrechtseweg | ||
Rotterdam, Kerkwervesingel | ||
Rotterdam, Plein 1953 | ||
Rotterdam, Kloosterzandestraat | ||
Rotterdam, Krabbendijkestraat | ||
Rotterdam, Nieuw Vossemeerweg | ||
Rotterdam, Begraafplaats Chairlois | ||
Rotterdam, Zorghotel Charloisse Lagendijk | ||
Rotterdam, Aploniastraat | ||
Rotterdam, Driemanssteeweg |