Lijn 187 Weert Station - Maaseik Cultureel Centrum
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 24 nov 2009 om 19:11
Voormalige buslijn 187 | |
Vervoerder(s) | Veolia |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | Dienstregeling 2009 t/m Dienstregeling 2010 |
Frequenties
| |
Spits | 1 rit (heen), 2 ritten (terug) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 187 was een schoolbus en reed van Weert via Tungelroy, Stamproy en Molenbeersel naar Maaseik in België
Route
Halte | ||
Weert, Station NS | ||
Weert, Maaseikerweg / Tunnel | ||
Weert, Maaseikerweg 67 | ||
Weert, Maaseikerweg 171 | ||
Tungelroy, Sint Barberaplein | ||
Tungelroy, Tungeler Dorpsstraat | ||
Stamproy, Julianastraat | ||
Stamproy, Pastoor Greymansstraat | ||
Molenbeersel, Grens | ||
Kinrooi (B), Dorpsplein | ||
Maaseik (B), Sint Jansberg | ||
Maaseik (B), Burg. Philipslaan | ||
Maaseik (B), Kultureel Centrum |