Lijn U18 Essen Berliner Platz - Mülheim Hauptbahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 25 sep 2015 om 05:58 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=U18 |lijncat=18 |dienstregeling=2015 |buitenland=ja |land=Duitsland |type=metro |concessie=VRR |vervoerder=EVAG, MVG |lijnsoort=Metro |fr...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Metrolijn U18 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | EVAG, MVG |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Metro |
Lijnlogo | |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn U18 rijdt van Essen Berliner Platz via Essen Hauptbahnhof, Essen Holsterhausenen Mülheim Heißen naar Mülheim Hauptbahnhof.
Dienstregeling
- Tussen 18:00 en 21:00 uur wordt de gehele week 4x/uur gereden. Na 21:00 uur wordt er nog maar 2x/uur gereden.
Route
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 18
- Buitenlandse metrolijnen
- Concessie VRR
- Lijn in Duitsland
- Plaats Essen (D)
- Essen Berliner Platz
- Essen Hirschlandplatz
- Essen Hbf
- Essen Bismarckplatz
- Essen Savignystraße/ETEC
- Essen Hobeisenbrücke
- Essen Breslauer Straße
- Essen Wickenburgstraße
- Plaats Mülheim
- Mülheim Rhein Ruhr Zentrum
- Mülheim Rosendeller Straße
- Mülheim Eichbaum
- Mülheim Heißen Kirche
- Mülheim Mühlenfeld
- Mülheim Christianstraße
- Mülheim Gracht
- Mülheim Von Bock Straße
- Mülheim (Ruhr) Hbf