Lijn 666 Raalte Station NS - Zwolle Rieteweg
Voormalige buslijn 666 | |
Vervoerder(s) | TCR Raalte i.o.v. Syntus |
Concessie | Midden Overijssel |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Divers |
Periode | ...t/m 8 december 2012 |
Opvolger(s) | 664 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (ri. Zwolle) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 666 reed van Raalte via Heino, Lenthe en Wijthmen naar Zwolle.
Route
Halte | ||
Raalte, Station NS | ||
Raalte, Kruisstraat | ||
Raalte, Postkantoor | ||
Raalte, Westdorplaan | ||
Raalte, Pauluskerk | ||
Raalte, De Haar | ||
Raalte, Langkampweg | ||
Raalte, Carpoolplaats | ||
Raalte, Peelsbos | ||
Heino, 't Reelaer | ||
Heino, Wolfkamp | ||
Heino, Klaproos | ||
Heino, Marktplein | ||
Heino, Van der Capellenweg | ||
Heino, Jonkman | ||
Lenthe, De Gunne | ||
Lenthe, De Jong | ||
Lenthe, Hagenweg | ||
Lenthe, Koelmansstraat | ||
Wijthmen, Mulder | ||
Wijthmen, Kroesenallee | ||
Wijthmen, De Zon | ||
Wijthmen, De Marslanden | ||
Zwolle, Kuyperhuislaan | ||
Zwolle, Dokter Spanjaardweg | ||
Zwolle, Isala Sophia Hoofdingang | ||
Zwolle, Isala Klinieken Sophia/Dokterspad | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
Zwolle, Rieteweg |
Geschiedenis
Deze lijn is opgeheven door het verleggen van lijn 162 naar Dalfsen die eerst naar Ommen reed. Hierdoor zijn de lijnen 164 en 666 opgeheven. In plaats van lijn 666, werd lijn 664 ingesteld, die 1x per dag alleen naar Zwolle rijdt.