Lijn 23 Utrecht Centraal Station - Hilversum Station
Voormalige buslijn 23 | |
Vervoerder(s) | Centraal Nederland |
Regio's | Utrecht-West, Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 22.00, doordeweeks) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 23 reed van Utrecht via Westbroek, Tienhoven, Muyeveld en Nieuw-Loosdrecht naar Hilversum.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
Utrecht, Zamenhofdreef | ||
Utrecht, Carnegiedreef | ||
Utrecht, Fort de Gagel | ||
Westbroek, Dorp | ||
Oud Maarsseveen, Dorp | ||
Tienhoven, Dorp | ||
Muyeveld, Muyeveld | ||
Nieuw-Loosdrecht, Kerk | ||
Nieuw-Loosdrecht, Lindelaan | ||
Hilversum, Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1979/1980 werd het hele traject nog maar 1x per 2 uur gereden, op het andere uur werd tot Nieuw-Loosdrecht gereden. Ook op zondag waren alle ritten inmiddels vervallen.