Lijn 170 Epe Centrum - Twello Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 9 aug 2015 om 00:22
Buslijn 170 | |
Vervoerder(s) | Noot i.o.v. Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Voorganger(s) | 170, 172 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (kolibrie) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur (kolibrie) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 170 rijdt van Epe via Oene, Nijbroek en Terwolde naar Twello.
Dienstregeling
- Zondags en 's avonds rijdt deze lijn als Kolibrie.
- Op deze lijn kan gebruik gemaakt worden van Flexstops.
Route
Halte | ||
Epe, Centrum | ||
Epe, Diepenweg | ||
Epe, Sportpark | ||
Epe, Hammerstraat | ||
Epe, Apeldoorns Kanaal | ||
Oene, Boshoekerweg | ||
Oene, Kuiperkampsweg | ||
Oene, Dorpsstraat | ||
Nijbroek, Dorpsplein | ||
Terwolde, Molenweg | ||
Terwolde, Twelloseweg | ||
Terwolde, Molen De Ooievaar | ||
Terwolde, Emstermate | ||
Twello, Terwoldseweg | ||
Twello, Lindelaan | ||
Twello, Overmars | ||
Twello, Stationsstraat | ||
Twello, Station |
Geschiedenis
Vanaf 15 december 2013 ging deze lijn ook op zondag 1x/uur rijden, waardoor lijn 172 kon vervallen.
Op 14 december 2014 gingen de ritten op zondag als belbus rijden.