Lijn SL61 Straelen, Schulzentrum - Amandusweg
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 1 aug 2015 om 12:42 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=SL61 |lijncat=61 |type=belbus |dienstregeling=2015 |buitenland=ja |land=Duitsland |materieel=onbekend |concessie=VRR |vervoerder=VVS |stad=St...')
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn SL61 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | VVS |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Straelen |
Materieel | onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (belbus) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/uur (belbus) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn SL61 rijdt van Straelen via Broekhuysen en Brüxken naar Herongen.
Dienstregeling
- Alle ritten rijden als belbus.
- De basisdienstregeling is ongeveer 1x/uur, echter is de frequentie en route onregelmatig.
Route
Halte | ||
Straelen, Schulzentrum | ||
Broekhuysen, Paesmühle | ||
Broekhuysen, Quellenweg | ||
Westerbroek, Westerbroek | ||
Westerbroek, Dam Seyen | ||
Brüxken, Dam I | ||
Brüxken, Dam II | ||
Brüxken, Feuerwehr | ||
Rieth, Rieth | ||
Herongen, Niederdorf | ||
Louisendorf, Louisendorf | ||
Louisendorf, Herscheler Weg | ||
Straelen, Junkersstraße | ||
Straelen, Sanger Dyck | ||
Straelen, Sanger Siedlung | ||
Broekhuysen, Sanger Weg | ||
Broekhuysen, Sang Drecks | ||
Broekhuysen, Alt Broekhuysen I | ||
Broekhuysen, Alt Broekhuysen II | ||
Broekhuysen, Broekhuysen | ||
Herongen, Amandusweg |