Lijn 73 Kevelaer Bahnhof - Weeze Airport Terminal 1
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 29 jul 2015 om 12:42
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 73 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NIAG |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 73 rijdt van Kevelaer via Twisteden en Wermb naar Weeze Flughafen.
Dienstregeling
- Alleen de laatste rit van de dag rijdt door naar Airpark Nord.
Route
Halte | ||
Kevelaer, Bahnhof | ||
Kevelaer, Sankt Antonius Kirche | ||
Kevelaer, Altes Rathaus | ||
Kevelaer, Twisterdener Straße | ||
Kevelaer, Konrad Adenauer Straße | ||
Kevelaer, Einhorn | ||
Twisteden, Irrland | ||
Twisteden, Am Hasenacker | ||
Twisteden, Den Heyberg | ||
Wermb, Kirche | ||
Wermb, An der Beek | ||
Weeze, Airpark | ||
Weeze, Airport Terminal 1 Flughafen | ||
Weeze, Baal 1 | ||
Weeze, Airpark Nord |