Lijn 675 Nijverdal Boomcateweg - Ommen Guido de Brèsschool
Buslijn 75 | |
Vervoerder(s) | Taxi Brinker |
Concessie | Salland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Divers |
Frequenties
| |
Spits | 2 ritten |
Dal | 1 rit op woensdag en vrijdag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 75 is een schoolbus en rijdt van Nijverdal via Hellendoorn, Hancate en Lemelerveld naar Ommen. Hoewel deze lijn een schoolbus is, mag deze ook door reguliere passagiers gebruikt worden.
Route
Halte | ||
Nijverdal, Boomcateweg | ||
Nijverdal, Merelweg | ||
Nijverdal, Bachlaan | ||
Nijverdal, Mozartlaan | ||
Nijverdal, Sweelinckstraat | ||
Nijverdal, Ibbenburenburg | ||
Nijverdal, Godfried Bomansstraat | ||
Nijverdal, Mensinksweg | ||
Nijverdal, Schoolstraat | ||
Nijverdal, Spoorstraat | ||
Nijverdal, Station NS | (Overstappen op lijn 72, 96) | |
Nijverdal, Spoorstraat | ||
Nijverdal, Gemeentehuis | ||
Nijverdal, Molenweg | ||
Nijverdal, Smidsweg | ||
Nijverdal, Trompweg | ||
Nijverdal, De Ruyterweg | ||
Nijverdal, Parkweg | ||
Hellendoorn, Vrugteveenseweg | ||
Hellendoorn, Kluversweg | ||
Hellendoorn, Raadhuisstraat | ||
Hellendoorn, G. Boschstraat | ||
Hellendoorn, Schapenmarkt | ||
Hellendoorn, Nieuwstadweg | ||
Hellendoorn, Koetreeweg | ||
Hellendoorn, Sanatoriumlaan | ||
Hellendoorn, Veldhuizenweg | ||
Hancate, Klumperweg | ||
Hancate, Coninckserveweg | ||
Hancate, Kanaal | ||
Lemelerveld, Heidepark | ||
Lemelerveld, N.H. Kerk | ||
Lemelerveld, Café Reimink | (Overstappen op lijn 162 en 164) | |
Lemelerveld, Brugstraat | ||
Ommen, Stashaghen | ||
Ommen, Guido de Brèsschool |
Dienstregeling
De frequentie is afhankelijk van de dag:
- Maandag t/m vrijdag rijdt lijn 75 in de ochtend 1 rit richting Ommen en in de middag 1 rit richting Nijverdal;
- Woensdag en vrijdag rijdt lijn 75 rond het middaguur 1 extra rit richting Nijverdal;
Keringen
- Vanwege de 1-richting dienstregeling is er geen kering voor lijn 75