Lijn 22 Antwerpen Groenplaats - Edegem UZ
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 22 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Antwerpen |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 4-6x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2-3x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 22 rijdt van het Centrum via Zuid, Kiel en Wilrijk naar Edegem.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Groenplaats | ||
Antwerpen, Sint-Andries | ||
Antwerpen, Tropisch Instituut | ||
Antwerpen, Kronenburgstraat | ||
Antwerpen, Begijnenvest | ||
Antwerpen, Sanderusstraat | ||
Antwerpen, Ballaerstraat | ||
Antwerpen, Van Schoonbekestraat | ||
Antwerpen, Lokkaardstraat | ||
Antwerpen, Markgravelei | ||
Antwerpen, De Singel | ||
Antwerpen, Antwerp Expo | ||
Antwerpen, Generaal Cabrastraat | ||
Antwerpen, Tentoonstellingslaan | ||
Antwerpen, Camille Huysmanslaan | ||
Antwerpen, J. de Voslei | ||
Antwerpen, Olympiade | ||
Antwerpen, De Bosschaert | ||
Antwerpen, Schijfwerper | ||
Wilrijk, J. de Geyterstraat | ||
Wilrijk, Pastoor Bauwenslaan | ||
Wilrijk, Ridderveld | ||
Wilrijk, Valaardreef Kerk | ||
Wilrijk, Valaardreef | ||
Wilrijk, Koornbloemstraat | ||
Wilrijk, Boomsesteenweg | ||
Wilrijk, Bist | ||
Wilrijk, Sint-Sebastiaanstraat | ||
Wilrijk, Kerkhofstraat | ||
Wilrijk, Hulststraat | ||
Wilrijk, Klaproosstraat | ||
Wilrijk, Dr. Donnyplein | ||
Wilrijk, Wilsonweg | ||
Edegem, Wilrijkstraat | ||
Edegem, Universitair Ziekenhuis |