Lijn 27 Heerlen Busstation/NS - Ubach over Worms Reeweg
Voormalige buslijn 27 | |
Vervoerder(s) | VSL |
Regio | Parkstad |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1986 t/m ... |
Voorganger(s) | 22, 26 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 27 reed van Heerlen via Landgraaf naar Ubach over Worms.
Route
Halte | ||
Heerlen, Busstation/NS | ||
Heerlen, Spoorsingel/Overweg | ||
Heerlen, Spoorsingel | ||
Heerlen, Schaesbergerweg | ||
Landgraaf, Kerk | ||
Landgraaf, Streep | ||
Landgraaf, Op de Heugden | ||
Landgraaf, De Dormig | ||
Landgraaf, Hereweg/Vaechshof | ||
Landgraaf, Hereweg/Gatestraat | ||
Landgraaf, Kerk | ||
Landgraaf, Heigank | ||
Landgraaf, Sportfondsenbad | ||
Landgraaf, Stenen Kruis | ||
Landgraaf, Maastrichterlaan/Kerk | ||
Landgraaf, Maastrichterlaan/Past. J. Petersstraat | ||
Landgraaf, Kerkstraat 74 | ||
Landgraaf, Past. Scheepersstraat | ||
Landgraaf, Europaweg Zuid 14 | ||
Landgraaf, Europaweg Noord/Grensstraat | ||
Landgraaf, Europaweg Noord/Namiddagsche Driessen | ||
Ubach over Worms, Gravenweg | ||
Ubach over Worms, Bernadettelaan | ||
Ubach over Worms, Reeweg |
Geschiedenis
Op 1 juni 1986 werden trajectdelen van de lijnen 22 en 26 samengevoegd tot de nieuwe lijn 27 tussen Heerlen, Landgraaf en Ubach over Worms. Deze nieuwe lijn ging van maandag t/m zaterdag een uurdienst rijden en op alle overige tijdstippen eens per 2 uur. De oude spitsbus die onder hetzelfde lijnnummer reed werd tegelijkertijd opgeheven.