Lijn 52 Maastricht Busstation/NS - Schimmert Oranjeplein
Voormalige buslijn 52 | |
Vervoerder(s) | VSL |
Regio | Maastricht/Heuvelland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1986 t/m ... |
Voorganger(s) | 52 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 52 reed van Maastricht via Rothem, Meerssen en Ulestraten naar Schimmert.
Route
Halte | ||
Maastricht, Busstation/NS | ||
Maastricht, Wilhelminasingel | ||
Maastricht, Oranjeplein/Koningsplein | ||
Maastricht, Scharnerweg | ||
Maastricht, Scharn/Kerk | ||
Maastricht, Burg. Cortenstraat/Vijverdal | ||
Maastricht, Ambyerstraat Zuid | ||
Maastricht, Ambyerstraat/Heuvel | ||
Maastricht, Ambyerstraat/Kerk | ||
Maastricht, Lindenplein | ||
Maastricht, Ambyerstraat Noord | ||
Rothem, Kruispunt | ||
Rothem, Tussen de Bruggen | ||
Meerssen, Stationstraat | ||
Meerssen, Gasthuisstraat/Beekstraat | ||
Meerssen, Humcovenstraat | ||
Humcoven, Humcoven | ||
Schietecoven, Schietecoven | ||
Ulestraten, Vliek | ||
Ulestraten, Berghem | ||
Ulestraten, Kerk | ||
Oensel, Oensel | ||
Schimmert, Langstraat | ||
Schimmert, Hoofdstraat 112 | ||
Schimmert, Kerk | ||
Schimmert, Kruisstraat | ||
Schimmert, Rooseveltstraat | ||
Schimmert, Oranjeplein |
Geschiedenis
Op 1 juni 1986 werd de doorgaande route Maastricht - Brunssum gesplitst in twee nieuwe lijnen. Tussen Maastricht en Brunssum ging voortaan de nieuwe lijn 39 dagelijks eenmaal per 2 uur rijden, hetzij dat het traject tussen Hoensbroek en Brunssum kwam te vervallen. Tussen Maastricht en Schimmert bleef lijn 52 dagelijks 1x/uur rijden, maar reed voortaan niet meer via Haasdal.