Lijn 265 Aywaille Gare - Verleumont Chapelle
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 265 in België | |
Vervoerder(s) | Autobus Bertrand/Cie des Autobus Liégeois i.o.v. TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2013 |
Voorganger(s) | 65b |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | 1x/dag |
Dal | 1-2x/dag |
Dal (vakantie) | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2-3x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 265 rijdt van Aywaille via Harzé, Houssonloge, Werbomont, Chevron, Trou de Bra en Lierneux naar Verleumont.
In de ochtendspits rijdt één rit van Verleumont naar Aywaille en één rit van Houssonloge naar Aywaille. In de middagspits rijdt één retourrit op dit traject. Ook op schoolwoensdagen wordt in de dalperiode een retourrit gereden. Op alle overige schooldagen wordt deze rit vervangen door twee retourritten tussen Aywaille en Houssonloge.
Op zaterdag rijdt één rit van Verleumont naar Aywaille en twee terug, daarnaast wordt ook één retourrit van Aywaille naar Chevron gereden.
Route
Halte | ||
Aywaille, Gare | ||
Aywaille, Place | ||
Aywaille, Rue du Chalet 14 | ||
Aywaille, Bureau des Contributions | ||
Aywaille, Route de Werbomont | ||
Aywaille, Niaster | ||
Aywaille, Fond de Harzé | ||
Aywaille, Pré Thiriart | ||
Harzé, Route des Ardennes 113 | ||
Harzé, Château | ||
Harzé, Eglise | ||
Harzé, Hôtel des Ardennes | ||
Harzé, Route de Bastogne 39 | ||
Harzé, Station Réal | ||
Houssonloge, Eglise | ||
Ernonheid, Arrêt Dehossay | ||
Ernonheid, Pouhon | ||
Ernonheid, Trou de Bosson | ||
Werbomont, Chemin d'Ernonheid | ||
Werbomont, Chemin de Burnontige | ||
Werbomont, Bosson Eglise | ||
Werbomont, Regnier | ||
Werbomont, Carrefour | ||
Werbomont, Place Capitaine Lespagnard | ||
Chevron, Chemin de Neuville | ||
Chevron, Neuville | ||
Chevron, Monument | ||
Chevron, Neuville | ||
Chevron, Chemin de Neuville | ||
Chevron, Oufny | ||
Chevron, Neufmoulin | ||
Trou de Bra, Eglise | ||
Trou de Bra, No. 105 | ||
Bra-sur-Lienne, Pont de Villettes | ||
Bra-sur-Lienne, Route de Florêt | ||
Bra-sur-Lienne, Pêcherie | ||
Lierneux, Chemin de Lansival | ||
Lierneux, Chemin de la Vaux | ||
Lierneux, Gare Bus | ||
Lierneux, Monument | ||
Lierneux, Scierie | ||
Verleumont, Chapelle |
Geschiedenis
Lijn 265 is op 1 september 2013 ontstaan toen lijn 65b werd vernummerd. Ook werd een aantal ritten geschrapt.