Lijn 31 Falaën Eglise - Dinant Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 31 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag en vrijdag |
Dal (vakantie) | 1x/vrijdag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 31 rijdt van Falaën via Weillen, Sommière en Bouvignes naar Dinant.
In de ochtendspits rijdt één rit naar Dinant en op woensdagmiddag of in de middagspits rijdt één rit naar Falaën. Op vrijdag rijdt een aanvullende marktbus.
Route
Halte | ||
Falaën, Eglise | ||
Weillen, Ferme | ||
Weillen, Chapelle Saint-Pierre | ||
Weillen, Eglise | ||
Weillen, Haut du Village | ||
Sommière, Poste | ||
Sommière, Quatre Bras | ||
Sommière, Route de Haut-le-Wastia | ||
Sommière, Ferme de Hontoir | ||
Haut-le-Wastia, Place | ||
Haut-le-Wastia, Rue du Centre | ||
Haut-le-Wastia, Place | ||
Warnant, Moulins | ||
Warnant, Rue du Moulin | ||
Anhee, Route de Maredsous | ||
Anhee, Place | ||
Anhee, Rue Sainte-Barbe | ||
Anhee, Rue de l'Ecluse | ||
Bouvignes-sur-Meuse, Station | ||
Bouvignes-sur-Meuse, Monument | ||
Bouvignes-sur-Meuse, Garage | ||
Dinant, Gare |
Geschiedenis
Vermoedelijk werd de route op 14 december 2014 iets aangepast. Tussen Haut-le-Wastia en Bouvignes-sur-Meuse werd de route verlegd naar Warnant en Anhee i.p.v. Sommière.
Voormalige route(s)
Voormalige route via Sommière
Halte | ||
Haut-le-Wastia, Place | ||
Sommière, Ferme de Hontoir | ||
Sommière, Route de Haut-le-Wastia | ||
Sommière, Rostenne | ||
Bouvignes-sur-Meuse, Cambuse | ||
Bouvignes-sur-Meuse, Route de Sommière | ||
Bouvignes-sur-Meuse, Eglise | ||
Bouvignes-sur-Meuse, Monument |