Lijn 22 Arnhem Centraal Station - Doetinchem Busstation
Voormalige buslijn 22 | |
Vervoerder(s) | GTW |
Regio's | De Liemers en Achterhoek, KAN/Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 31 mei 1981 |
Opvolger(s) | 62, 64 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | 1-2x/2 uur |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 22 reed van Arnhem via Westervoort, Duiven, Zevenaar, Didam, Loil, Nieuw Wehl, Wehl en Keppel naar Doetinchem.
De buslijn reed van maandag tot en met zaterdag standaard eenmaal per twee uur; in de spits werd in de drukste richting eenmaal per uur gereden. 's Avonds werd alleen tussen Arnhem en Zevenaar gereden (naar het Raadhuisplein of Lentemorgen). In de richting van Zevenaar reed dan eenmaal per uur een bus. Op zondag reed lijn 22 niet.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
↑ | Arnhem, Willemsplein | |
Arnhem, Gele Rijdersplein | ||
Arnhem, Velperplein | ||
Arnhem, Parkstraat | ||
Arnhem, Statenlaan | ||
Arnhem, Hugo de Grootstraat | ||
Arnhem, St. Pauluskerk | ||
Arnhem, Neproma | ||
Arnhem, Blankenweg | ||
Westervoort, Hamersestraat | ||
Westervoort, Huize Johanna | ||
Westervoort, Driegaarden | ||
Duiven, Den Eng | ||
Duiven, Snelder | ||
Duiven, Dorp | ||
Duiven, Sporthal | ||
Duiven, Vergertlaan | ||
Zevenaar, Unilever | ||
Zevenaar, Rosorum | ||
Zevenaar, Stegenslag Winkelcentrum | ||
Zevenaar, Zwembad | ||
Zevenaar, Sportcentrum | ||
Zevenaar, Oude Doesburgseweg | ||
Zevenaar, Haspelstraat | ||
Zevenaar, Schievenstraat | ||
Zevenaar, Gemeentehuis | ||
Zevenaar, Vondellaan | ||
Zevenaar, RABO-Bank | ||
Zevenaar, Politiebureau | ||
Zevenaar, Lentemorgen II (Dtc.weg) | ||
Zevenaar, Nieuwe Steeg | ||
Zevenaar, De Tol | ||
Didam, Mariakapel | ||
Didam, Dorpsplein | ||
Didam, Raadhuisstraat | ||
Didam, Markthal | ||
Didam, Greffelkampseweg | ||
Loil, De Linde | ||
Loil, Viersprong | ||
Loil, Dorp | ||
Nieuw Wehl, Kwekerij | ||
Nieuw Wehl, Nieuwe Kerkweg | ||
Nieuw Wehl, Kruithofseweg | ||
Nieuw Wehl, Huize Fatima | ||
Nieuw Wehl, Nieuw-Wehlseweg | ||
Wehl, Didamseweg | ||
Wehl, Wilhelminastraat | ||
Wehl, Wilhelminaplein | ||
Wehl, Keppelseweg | ||
Wehl, School | ||
Wehl, Groot Fokkenkamp | ||
Laag Keppel, Kruising Eldrik | ||
Laag Keppel, Dorpsstraat | ||
IJzergieterij, Manége | ||
IJzergieterij, IJzergieterij | ||
Doetinchem, Den Ooiman | ||
Doetinchem, 2e Loolaan | ||
Doetinchem, Busstation |
Geschiedenis
Op 1 juni 1981 werd de mobilofoon in het vervoersgebied van de GSM ingevoerd. Buslijnen binnen dezelfde regio mochten geen overlappende lijnnummers meer hebben. Veel buslijnen kregen daarom een nieuw lijnnummer. Het traject van lijn 22 tussen Arnhem en Didam ging over naar lijn 62; het traject tussen Didam en Doetinchem naar lijn 64. Veel van de ritten van deze lijnen waren nog wel gekoppeld zodat de rechtstreekse verbinding tussen Arnhem en Doetinchem in stand bleef.