Lijn 660 Middelstum Concordiaplein - Loppersum Station
Buslijn 660 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 660 rijdt van Middelstum via Stedum en Westeremden naar Loppersum.
Route
Halte | ||
Middelstum, Concordiaplein | ||
Middelstum, Zuiderstraat | ||
Middelstum, Delleweg | ||
Huizinge, E.L. Lubbensweg | ||
Stedum, Bedumerweg | ||
Westeremden, Molenweg | ||
Westeremden, Fiveldijk | ||
Loppersum, Stork | ||
Loppersum, Station |
Geschiedenis
Vanaf 5 januari 2014 werd de route in Middelstum iets gewijzigd. Alle ritten kregen weer hetzelfde begin-/eindpunt, alleen de halte Zuiderstraat wordt uitsluitend richting Middelstum bediend.