Lijn 45 Loppersum Station - Holwierde Bierumerweg
Buslijn 45 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter, Volvo 8700 |
Rijdt sinds | 8 januari 2012 |
Voorganger(s) | 45 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (LijnBelBus) |
Zaterdag | 1x/uur (deels LijnBelBus) |
Zondag | 1x/uur (LijnBelBus) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 45 rijdt van Loppersum via Zeerijp, 't Zandt, Godlinze en Losdorp naar Holwierde.
Van maandag t/m vrijdag overdag wordt als vaste lijndienst gereden. In de ochtendspits rijdt daarnaast één rit van Spijk naar Loppersum en één rit na Holwierde verder naar station Delfzijl. Op zaterdag wordt 1x/2 uur als vaste lijndienst gereden. In de avonduren en op zondag wordt altijd als LijnBelBus gereden.
Route
N.B. De route vanaf Spijk is vanwege de leesbaarheid niet opgenomen.
Halte | ||
Loppersum, Station | ||
Loppersum, Stork | ||
Zeerijp, Lopsterweg | ||
Zeerijp, Kerk | ||
Zeerijp, Borgweg | ||
Zeerijp, Eenumerweg | ||
't Zandt, Tolweg | ||
't Zandt, Boslaan | ||
't Zandt, Gerard van Damstraat | ||
't Zandt, Lissebonsepad | ||
't Zandt, Vinkenpad | ||
't Zandt, Korendijk | ||
Godlinze, Hooiweg | ||
Godlinze, Maastricht | ||
Godlinze, Provincialeweg | ||
Losdorp, Westendorpweg | ||
Holwierde, Bierummerweg | ||
Holwierde, Bansummerweg | ||
↓ | Appingedam, Station | |
↓ | Appingedam, Busstation | |
Appingedam, Farmsummerweg | ||
Delfzijl, Sikkel | ||
Delfzijl, Zwet | ||
Delfzijl, Vliethoven | ||
Delfzijl, Hogelandsterweg | ||
Delfzijl, Station |
Geschiedenis
Op 8 januari 2012 werd lijn 45 ingekort tot het traject Loppersum - Holwierde. De rest van het traject werd ondergebracht bij lijn 41.